ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ганебний список" з української мови хмельницькі випускники не потрапили

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список українських шкіл, у яких випускників не змогли подолати "прохідний поріг" тесту ЗНО з української мови та літератури
Depo.
16 липня 2015 15:41
ФОТО: depo.ua
У "ганебний список" з української мови хмельницькі випускники не потрапили
У "ганебний список" з української мови хмельницькі випускники не потрапили

До "ганебного"  переліку включено 237 загальноосвітніх навчальних закладів України. Найгірші показники за визначеним критерієм має Закарпатська область, в якій налічується 92 загальноосвітніх навчальних заклади, де 10 або більше випускників не склали ЗНО з української мови і літератури. Чернівецька та Рівненська області мають 37 та 27 таких шкіл відповідно повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є".

Хмельниччина - одна з найкращих. В області із 803 шкіл лише в одній не подолали поріг "склав/не склав" десять і більше учнів. Це в Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Із 25 випускників 11 не змогли набрати 22 бали.

Але деякі школи Київської, Черкаської та Луганської областей не мають шкіл, в яких 10 або більше випускників не подолали поріг "склав / не склав" з української мови і літератури в 2015 році. Тож Хмельниччині ще є над чим працювати.

Більше новин про освіту на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.