У Полонному люди перекрили дорогу через депутатів-прогульників
На сесію, під час якої мали обрати голів старостинських округів, прийшло менше половини депутатів міськради
- Хмельницький
-
23 грудня 2020 10:29

У Полонному сесія міської ради нее змогла розпочати роботу через те, що на засідання прийшло лише 12 із 26 обранців, передає Depo.Хмельницький за інформацією ПоділляNews.
Як зазначено, на таку поведінку новообраних депутатів зреагували жителі громади – люди перекрили головні дороги в місті. Оскільки в Полонській міській громаді налічується чотири старостинські округи, а на попередній сесії голів округів не змогли призначити, повернутися до цього питання мали на сьогоднішній сесії.
Селяни, обурені такою бездіяльністю обранців, обіцяють вдатися до більш радикальних дій, якщо на позачерговій сесії не призначаль голів старостинських округів та не ухвалять бюджет громади.
Додамо, що позачергова сесія має відбутися цього тижня.
Нагадаємо, завтра, 24 грудня депутати Хмельницької облради зберуться на сесію.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:29Друге самогубство за тиждень: На Буковині знайшли мертвого курсанта НАДПСУ
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО