У п'яти районах Хмельниччини проінспектували якість харчування в школах

Обасні чиновники перевірили організацію харчування, її вартість, сертифікати на продукцію та умови зберігання і реалізацію продуктів

Depo.
17 лютого 2017 11:19
ФОТО: depo.ua

Обласні високопосадовці аби вивчити стан організації харчування учнів в школах відвідали навчальні заклади районів, в тому числі Солобковецьку спеціальну ЗОШ-інтернат для дітей з вадами фізичного або розумового розвитку, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт облдержадміністрації.

Перевірили якість обідів, вартість харчування на одну дитину, сертифікати на продукцію та ознайомилися з умовами зберігання і реалізації продуктів.

За словами очільника області Олександра Корнійчука, питання організації харчування дітей у навчальних закладах залишається одним із найбільш актуальних та заслуговує на особливу увагу, оскільки сучасне навчання у школі потребує високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами. Раціональне та збалансоване харчування є одним з найважливіших факторів, які впливають на активну діяльність дітей.

А батькам голова адміністрації радить в разі наявності скарг на харчування дітей у школах - звертатися до облдержадміністрації.

Особливу увагу обласні посадовці приділили Солобковецькій спеціальній ЗОШ-інтернат для дітей з вадами фізичного або розумового розвитку, оскільки у даному закладі навчаються дітки з особливими освітніми потребами. Тут навчальний процес здійснюється шляхом комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров'я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень.

Перевірки відбулися у Старокостянтинівському, Кам'янець-Подільському, Ярмолинецькому, Шепетівському та Теофіпольському районах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері