У Нетішинському горе-дитсадку призупинили навчальний процес на 10 днів

Дошкільний навчальний заклад, в якому стався спалах кишкової інфекції, тимчасово закрили

У ДНЗ №6 "Райдуга" призупинено освітній процес, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Нетішинської міськради.

За інформацією комунального медзакладу "СМСЧ м. Нетішин" станом на 10:00 8 жовтня 2018 року, до інфекційного відділення з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано 30 вихованців ДНЗ №6 "Райдуга" та семеро дорослих, їх стан оцінюється як покращений, в окремих випадках - середньої тяжкості.

Ще восьмеро дітей з легким перебігом захворювання лікуються амбулаторно.

Відповідно до рішення головного державного інспектора Хмельницької області державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, з 6 жовтня до 22 жовтня 2018 року (терміном на 10 робочих днів) освітній процес у ДНЗ №6 "Райдуга" призупинено.

Причини захворювання з'ясовуються. Результати бактеріологічних досліджень проб харчових продуктів, проб питної води та змивів з об'єктів навколишнього середовища дошкільного закладу, відібраних з метою виявлення патогенної мікрофлори (в т.ч. наявність сальмонел), будуть отримані 8-9 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, за фактом масового отруєння дітей та дорослих у дитсадку в Нетішині поліція розпочала кримінальне провадження. Станом на 7 довтня у 16 захворілих виявили сальмонельоз. У Держпродспоживслужбі повідомили про численні порушення, виявлені в роботі харчоблоку дитсадка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький