У нетішинських копів відтепер новий очільник

Особовому складу Нетішинського ВП ГУНП представили новго керманича

Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський представив особовому складу Нетішинського відділення поліції нового керівника, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської міськради.

Новим начальником став підполковник поліції Леонід Михалко, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області

Під час представлення начальник ГУНП Хмельниччини Василь Віконський зазначив, що у Нетішинському відділенні поліції працює згуртований, професійний колектив, який активно та фахово веде боротьбу зі злочинністю у місті. Гучними оплесками колеги проводжали екс-керівникаВолодимра Загорського, який подякував керівництву ГУНП за підтримку та допомогу в організації роботи та побажав колегам подальших успіхів в роботі, досягати усіх поставлених цілей та висот.

Подяками та грамотами цього дня були нагородженні представники громадських організацій, які плідно співпрацюють з нетішинськими правоохоронцями.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький