ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Нетішині збудують "ворота міста"

Так охрестили містяни нову забудову промислової зони
Depo.
5 серпня 2015 08:24
ФОТО: depo.ua
У Нетішині збудують "ворота міста"
У Нетішині збудують "ворота міста"

Після громадських слухань, депутати міста ухвалили план забудови, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Нетішинської міськради. 

Нетішин є монофункціональним поселенням, містоутворюючим об'єктом його є Хмельницька АЕС. Тут багатоповерхових забудов не надто багато, а садибна забудова і земельні ділянки перебувають у приватній власності громадян.

"Перспективний розвиток міста - 10 та 11 мікрорайони", - переконана головний архітектор проектів з  "Діпроміста" Ганна Айлікова.

Демонструючи 2 ескізні пропозиції з розміщення об'єктів житлової та громадської забудови на частині території промислової зони міста, вона повідомила, що запроектовані житлові будинки висотою 3- 4,5 поверхи, перші поверхи яких - під розміщення об'єктів громадського призначення. Також проведені відповідні розрахунки до проекту детального плану частини території, зокрема площі зелених насаджень, місць для паркування автотранспорту та інші. Окрім цього, зазначила, що територія міського ринку потребує впорядкування та благоустрою. Особливу увагу звернула на те, що лісовкрита територія - це рекреаційно привабливе місце, містобудівна документація розроблена з максимальним збереженням зелених насаджень, окрім того, передбачені заходи для відновлення озера на цій території.

У Нетішині збудують "ворота міста" - фото 1

Свої пропозиції висловили й представники громадськості. Найбільше дебатів викликало питання щодо функціонування ринку.

Під час ще громадських слухань, представник інституту зауважила на необхідності дотримання нормативів міського типу, де вулиця Енергетиків - це "ворота міста". На її думку, представлений детальний план території дає можливість перевести частину території промислової зони в територію житлової та громадської забудови, і цим планом не вирішуються питання організації роботи ринку.

План реалізовуватиметься поетапно.  Перший - орієнтовний термін реалізації 3 - 7 років. Другий - 15 - 20 років, до якого і віднено міський ринок.

Чимало акцентів припало на максимальне збереження зелених насаджень при освоєнні визначених територій.

Більше про життя міста енергетиків дізнавайтеся на порталі khm.depo.ua.