ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Нетішині також буде велопатруль

Підчас презентації також відбулося спілкування бажаючих громадян з керівництвом міліції
Depo.
26 серпня 2015 09:23
ФОТО: depo.ua
У Нетішині також буде велопатруль
У Нетішині також буде велопатруль

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Подільську інтернет-газету, нещодавно у сесійній залі Нетішинської міської ради відбулася презентаці велопатруля.

6 новеньких спортивних велосипедів представлені для патрулювання вулицями Нетішина.

Також близько двох десятків бажаючих прийшли поспілкуватись із головним міліціянтом області. Людей цікавив хід розслідування окремих кримінальних проваджень, питання забезпечення громадського порядку в місті тощо. Також нетішинці порушували чимало проблем, які не входять до компетенції міліції, але й вони отримали допомогу та слушні поради.

Під час брифінгу Микола Семенишин та начальник Нетішинського міськвідділу міліції Василь Шкіндюк прозвітували перед громадою та представниками ЗМІ про хід розслідування ряду резонансних злочинів, які були скоєні в місті енергетиків. Серед них - вбивство редактора газети "Нетішинський вісник" Ольги Мороз та побиття громадської активістки, інваліда І-ї групи, Олени Токар.

Начальник УМВС запевнив, що розслідування цих злочинів перебуває на його особистому контролі, і правоохоронці роблять усе можливе, аби досягти позитивного результату.

Більше про спілкування громади з міліцією читайте на Depo.Хмельницький.