ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Нетішині сортувати сміття буде підприємець з Рівного

Від скарг до нового поводження з відходами переходять у Нетішині
Depo.
13 липня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
У Нетішині сортувати сміття буде підприємець з Рівного
У Нетішині сортувати сміття буде підприємець з Рівного

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Нетінинської міської ради, підприємець з Рівненщини здійснює діяльність з приймання і зберігання відходів вторинної сировини та склотари у підвальному приміщенні житлового будинку.

Мешканці зазначеного будинку звернулися зі скаргою до очільника міста щодо порушень згаданим орендарем санітарного, протипожежного стану приміщень та правил благоустрою, пов'язаних із такою діяльністю.

Реагуючи на скаргу, комунальники міста обстежили умови, у яких проживають люди, і підтвердили правомірність звернень громадян.

Підприємцю запропоновано перебратися з орендованого приміщення в район виробничої бази КП НМР "ЖКО", але той відмовився, посилаючись на те, що договір оренди на використання технічного підвалу, підписаний із ним, залишається діючим.
Наразі орендар і надалі продовжуватиме свою діяльність за вказаною адресою, але з умовою, що він відреагує на висловлені в його бік скарги та зауваження, а нові не надходитимуть.

Підприємцю запропонували також встановити на території міста спеціальні контейнери для роздільного збору вторинної сировини, що дозволить підтримати екологію міста та складе гідну конкуренцію ЖКО.

Таким чином, створені в Нетішині 5 об'єднань співвласників багатоповерхових будинків та один орган самоорганізації населення "Квартальний комітет садибної частини міста Нетішин" зможуть вибирати, з ким вигідніше укласти договір на вивезення побутових відходів, аби на цьому зекономити.

Підприємець із такими умовами погодився. Отож, вдасться розвантажити міське сміттєзвалище та обмежити потрапляння небезпечних відходів на нього.

Важливо, щоб і мешканці Нетішина підтримали систему роздільного збору сміття, адже переробка на сьогодні - це найпрогресивніший метод вирішення проблеми відходів.

Більше про комунальні проблеми читайте на khm.depo.ua