ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Нетішині, що на Хмельниччині, Правий сектор зібрав народне віче

Обговорювали тиск на громадськість у місті, фабрикування кримінальних справ та підготовку антиукраїнських сил до реваншу на місцевих виборах
Depo.
16 серпня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua
У Нетішині, що на Хмельниччині, Правий сектор зібрав народне віче
У Нетішині, що на Хмельниччині, Правий сектор зібрав народне віче

Правий сектор закликав об'єднуватися задля протистояння внутрішньому окупанту, повідомляє Depo.Хмельницький, з посиланням на сторінку в Контакті однойменної спільноти.

У Нетішині, що на Хмельниччині, Правий сектор зібрав народне віче - фото 1

Активісти Нетішинського осередку НВР "Правий сектор" спільно з місцевими громадськими формуваннями та активістами з Хмельницького та окремих районів області провели віче на майдані в центрі міста.

Вони намагалися спростувати неправдиву інформацію про роботу "правосеків" на замовлення чиновників, розповісти про свою реальну діяльність і донести до відома містян, що бійці національно-визвольного руху не підпорядковуються місцевим чиновникам та можновладцям і не збираються бути пішаками в передвиборчій грі жодної з політичних сил та засобів масової інформації.

У Нетішині, що на Хмельниччині, Правий сектор зібрав народне віче - фото 2

Зібралося більше сотні прихильників руху та перехожих, які навіть у дощову погоду слухали виступи, в яких ПС пробували розставити точки над уявними "і".

Більше про політичне та передвиборче життя області читайте на сайті khm.depo.ua.