ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині кандидати перейшли до рукоприкладства

Представники політсил звинувачують один одного в агресії та нападах
Depo.
17 жовтня 2015 21:23
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині кандидати перейшли до рукоприкладства
На Хмельниччині кандидати перейшли до рукоприкладства

В соцмережах кандидатка у депутати міськради від партії “Народний контроль” звинувачує у нападі опонента від партії “За конкретні справи”, повідомляє Depo за інформацією сайту ОПОРИ.

На сторінці “Вконтакті” в одній з груп з’явилося повідомлення про напад на кандидатку Інну Судак. І та навіть написала заяву в міліцію.

Натомість чоловік, який представляє партію “За конкретні справи”  каже, що це жінка напала на нього з газовим балончиком і йому довелося втікати.

Посварилися ж вони через те, що чоловік заклеював наліпкою з логотипом своєї партії  агітаційну листівку самої кандидатки.

Обурений тим, що пані Інна спробувала зняти наліпку, чоловік почав лаятися, а потім бити і штовхати жінку. Щоб захиститись від нападника, та дістала газовий балончик. Злякавшись, зловмисник утік.

Правоохоронці говорять про дрібне хуліганство.

Кілька днів до того, міліція отримала ще одну заяву, цього разу щодо погроз на адресу УКРОПівця від “Народного контролю”. І цього разу справу не порушували, оскільки не було ані свідків цієї розмови, ані фізичного впливу на позовника.

 

 

 

 

 

Про хід виборчої кампанії 2015 читайте на сайті Depo.Хмельницький.