UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Нетішині почнуть обстежувати житлові будинки

Робоча група візуально обстежить будинки з метою визначення їх технічного стану

У Нетішині почнуть обстежувати житлові б…

Розпорядженням Нетішинського міського голови Олександра Супрунюка створено робочу групу з проведення візуального огляду житлових будинків міста та виявлення таких, які потребують додаткового обстеження для визначення та оцінки їхнього технічного стану, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської міськради.

Робоча група повинна скласти акти огляду житлових будинків.

На першому засіданні робочої групи було обговорено напрямок роботи, а обстеження житлових будинків розпочалось з вул. Михайлова.

"Розпорядження міського голови – результат його зустрічі з ініціативною групою голів ОСББ та управителями житловими будинками, яке відбулося 16 січня 2019 року: прийнято спільне рішення про створення робочої комісії з метою проведення візуального огляду житлових будинків та виявлення аварійних, які потребують ремонту. Наступний крок за результатами обстежень - пошук джерел фінансування для проведення кваліфікованими експертами обстеження житлових будинків та виявлення серед них аварійних, проведення в таких житлових будинках ремонту", - додають у прес-службі.

Нагадаємо, у Нетішині вандали пошкодили новорічні фігури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook