У Нетішині планують ввести суворіші карантинні обмеження з 18 березня
У місті енергетиків, окрім іншого, зупинять громадський транспорт, а на в'їздах поставлять блокпости
- Хмельницький
-
16 березня 2020 19:22

Під керівництвом міського голови Олександра Супрунюка відбулося позачерговое засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради. Запрошені представники Хмельницької АЕС та військової частини 3043 Національної гвардії України, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби виконкому.
Посадовці обговорили пропозиції щодо тимчасового зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Нетішинської міської ОТГ для запобігання поширенню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.
Зокрема, з 18 березня до 3 квітня 2020 року планується припинити роботу:
- з продажу промислової групи товарів на прилеглій території комунального підприємства "Торговий центр", міського ринку;
- розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів та магазинів, відділів промислових товарів у торгових центрах;
- закладів ресторанного господарства;
- басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, кальян-клубів.
Комунальне підприємство "Благоустрій" призупинить маршрутні перевезення на території Нетішинської міської об’єднаної територіальної громади. Нетішинське відділення поліції обмежить в’їзд та виїзд населення на та із території Нетішина як міста-супутника ВП "Хмельницька АЕС", організувавши блокпости та забезпечивши на них цілодобове чергування працівників поліції.
На підприємствах, в установах, організаціях та структурних підрозділах міста усі наради та засідання будуть переведені в телефонний режим або в режим відеоконференції та тимчасово припиняться особисті прийоми громадян, продовжиться робота посиленого дезінфекційного режиму.
Буде дозволено роботу аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС, спеціалізованих магазинів та відділів з дезінфікуючими засобами.
Нагадаємо, з 17 березня, у Хмельницькому закриється все, що можна. На жорсткий карантин уже в області "пішли" Дунаївці та Кам'янець-Подільський.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:10На Хмельниччині працювала ППО: Є збиті цілі
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 14:23Електронні сервіси ДМС України - зручно, прозоро та сучасно
- 10:25Зливав росіянам інформацію щодо бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині: СБУ затримала ворожого інформатора
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:42На Хмельниччині приватне підприємство торгувало фактично отруйною водою під виглядом мінеральної (ВІДЕО) Відео
- 12:39В Хмельницькому лікарка вимагала 3000 доларів за встановлення групи інвалідності
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 10:28 На Хмельниччині затримали агента РФ, який наводив ракети на аеродроми ЗСУ на заході України ФОТО
- 09:14У Кам'янці-Подільському близько 100 людей напали на авто ТЦК
- 23:34Як проходить професійне осушення приміщення після затоплення у Києві Актуально
- 22:45Старокостянтинів - одна з гарячих точок цієї повітряної війни, - Стефанчук
- 20:20П'ятеро ділків з Буковини і Хмельниччини організували схему ухиляння від мобілізації (ФОТО) ФОТО
- 13:00Як правильно оновлювати та модернізувати готове складання Інновації
- 21:01Вогонь у Хмельницькому знищив та пошкодив кілька автівок
- 15:16ТОП-10 авто зі США у 2025 році Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 20:34Посадовець з Хмельниччини попався на оформленні фіктивної інвалідності ФОТО