UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Нетішині перевірили якість питної води

Спеціалісти відібрали зразки питної води та розповіли, чи можна її безпечно споживати

У Нетішині перевірили якість питної води…

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ".

Згідно Плану моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, професійно-технічних закладів, закладів соціального забезпечення на 2019 рік Нетішинське міське лабораторне відділення ДУ "Хмельницький ОЛЦ МОЗ України" відібрало 20 проб води питної з розвідної мережі на санітарно–хімічні та 20 проб води на мікробіологічні дослідження.

Крім того, як зазначено на сайті лабцентру, відібрано шість проб води з артезіанських свердловин на санітарно–хімічні та 6 проб води на мікробіологічні дослідження.

"За мікробіологічними показниками всі проби води із розвідної мережі відповідають ДСанПіНу 2.2.4 171-2010 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", за санітарно–хімічними показниками дві проби води не відповідають  ДСанПіНу. П'ять проб дослідженої води із артезіанських свердловин за санітарно–хімічними показниками та дві проби за мікробіологічними показниками не відповідають ДСанПіНу 2.2.4–171–2010 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Результати моніторингових досліджень (інформаційні листи з протоколами досліджень, висновками) направлені керівникам комунального господарства ВП ХАЕС та територіального органу Держпродспоживслужби для відповідного реагування.

Нагадаємо, якість питної води, перевіреної у Кам'янці дала результат: 60% криниць Кам'янеччини вода є небезпечна для здоров'я.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"