Жителів Нетішина тероризує "ліфтовий" маніяк

Останнім часом у Нетішині невідомий викрадає механізми управління ліфтами, чим завдає великих збитків комунальникам
Depo.
30 червня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua
Жителів Нетішина тероризує "ліфтовий" маніяк
Жителів Нетішина тероризує "ліфтовий" маніяк

У Нетішині з'явився злодій, який, проникаючи у машинне приміщення ліфтів, викрадає механізм, без якого вони не можуть працювати, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомляє видання "Нетішинський вісник", подібного в місті ще не траплялось.

Комунальники б’ють на сполох адже злодій завдає їм чималих збитків.

Так, 20 та 21 червня в період часу з 7 до 11-ої ранку ним було викрадено блоки логіки управління пасажирськими ліфтами. Крадіжки були скоєно в буд. №8 по пр. Миру, в першому під’їзді буд. 31 по пр. Незалежності та була спроба проникнення до машинного приміщення ліфту в буд. №1 по пр. Незалежності.

Як повідомив редакцію Леонід Добровольський, головний інженер КП "ЖКО", злодій проникав до машинних приміщень ліфтів різними шляхами: в одному випадку збивши замки вхідних дверей, в іншому - через вікно з покрівлі будинку. Але попередньо йому потрібно було вибити ще й грати.

На сьогоднішній день ліфт по пр. Миру, 8 запущений знову в експлуатацію, при цьому працівникки СПБР "Хмельницькліфт" зібрали украдений блок-логіку з того, що у них було зі старих запасів.

А ось ліфт по пр. Незалежності, 31 і досі не працює. Ще за "старими" цінами коштує блок-логіка управління ліфтами 15 тис. грн. Сьогодні його ціна значно дорожча. А на "чорному" ринку кольорового металу, куди його злодій може здати за якийсь мізер, – максимум 200 грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та