У Нетішині людей можуть "відрізати" відводи

Всіх, хто не укладе договори з комунгоспом позбавлять послуг водогону
Depo.
20 червня 2016 20:36
ФОТО: depo.ua
У Нетішині людей можуть "відрізати" відводи
У Нетішині людей можуть "відрізати" відводи

Погодинне відключення питної води у садибній забудові міста спричинило напругу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Відбулася зустріч представників міської влади та Хмельницької АЕС з мешканцями вул. Снігурі, що у садибній забудові міста.

"Жителі садибної забудови міста, які до 1 серпня не укладуть договір з комунгоспом ВП ХАЕС, будуть "відрізані" від водогону, – підкреслює комунальник Сергій Сніщук. - Будуть рознесені й індивідуальні попередження."

Жителі садибної забудови міста, користуючись в повній мірі питною водою, за неї просто не платять. Так, на час проведення зустрічі лише шестеро мешканців вул. Снігурі уклали необхідні документии, а 45 чоловік лише розпочали цей процес – взяли технічні умови. Вночі ж ще й поливають свої городи дармовою водою.

Комунальники обмежили постачання питної води мешканцям садибної забудови міста: вода є лише від 08 год. до 22 години. Люди ж в свою чергу вимагали від влади прокласти додаткові труби.

Натомість міський голова Олександр Супрунюк наголосив, що мешканці садибної забудови нераціонально використовують воду – поливають городи, наповнюють питною водою ставки.

Жителі садибної забудови міста стверджують, що перший міський голова Іван Гладуняк обіцяв для них воду безкоштовно!

"Можливо, міська влада візьме на себе частину видатків на виготовлення технічних вимог?" – шукали вони компромісу.

Чиновники ж ввадають, що коли буде воля усіх сторін конфлікту – буде вирішена й проблема питної води у садибній забудові міста.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та