У нардепа Шиньковича порівняно скромна декларація

Два авто, одна земельна ділянка, півмільйона гривень і чверть мільйона доларів. "Конкретний" Андрій Шинькович оприлюднив свої доходи
Depo.
30 жовтня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua
У нардепа Шиньковича порівняно скромна декларація
У нардепа Шиньковича порівняно скромна декларація

Народний обранець від Хмельниччини Андрій Шинькович показав свої статки, передає Depo.Хмельницький.

Згідно е-декларації нардепа, родина якого складається з трьох осіб - дружини, сина і власне депутата - дружина Шиньковича володіє земельною ділянкою площею 120 "квадратів", та їздить на автомобілі Тойота Корола 2012 року.

У власності народного депутата - квартира у столиці і кімната в Києві, два автомобіля - Міцубісі Паджеро 2012 року і Фольксваген Гольф 1988 року.

Заробив нардеп майже 80 тисяч гривень заробітної плати, дружина - майже 25 тисяч.

Відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень відповідно до частини четвертої статті 32 Закону України Про статус народного депутата України Шинькович отримав 80 тисяч гривень, компенсація вартості винайму готельного номера відповідно до частини першої статті 35 та частини четвертої статті 32 Закону України Про статус народного депутата України склала 76 з лишком тисяч гривень.

У пункті 12 декларації "Грошові активаи" Шинькович вказав 255 тисяч доларв, 501 тисячу гривень та майже три тисячі євро.