У НАДПСУ відбувся черговий випуск цивільних студентів

З 2010 року Національна академія підготувала понад 1300 висококваліфікованих фахівців

У Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди чергового випуску цивільних студентів. Випускники здобували вищу освіту за спеціальностями  "Право", "Правознавство" та "Філологія", передає Depo.Хмельницький.

Починаючи з 2010 року в межах ліцензійного обсягу Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочала підготовку цивільної молоді за денною і заочною формами навчання та за відповідними рівнями підготовки та спеціальностями.

Навчальний заклад надає вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти та за спеціальностями: "Правоохоронна діяльність", "Правознавство", "Переклад", "Філологія", "Автомобільний транспорт" та "Автомобілі та автомобільне господарство".

У цьому, черговому випуску студентів, Національна академія випустила понад 50  молодих фахівців, із них вісім випускників отримали диплом з відзнакою. Продовжують навчатися в стінах академії більш як 300 студентів - 1-го, 2-го та 3-го курсів.

Ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав студентів-випускників із черговим випуском: "З 2010 року, Національна академія підготувала понад 1300 висококваліфікованих фахівців за різними рівнями вищої освіти та спеціальностями, які гідно вступили до молодої когорти працівників в установах і організаціях Хмельниччини та України. Ми віримо у вашу громадянську активність і патріотизм, які так необхідні сьогодні суспільству і державі."

Під час урочистостей начальники факультетів та почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих студентів грамотами. Концертна програма, яка періодично супроводжувалась виступом артистів, надихала святковою енергією та веселим настроєм всіх учасників заходу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький