UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У НАДПСУ провели більше 2 тисяч досліджень на COVID-19

Ситуація в навчальному закладі дозволяє забезпечити якісний навчальний процес з дотриманням необхідних обмежень

У НАДПСУ провели більше 2 тисяч дослідже…

В Національній академії Держприкордонслужби України, відповідно до затвердженого алгоритму проведення поточного тестування персоналу на наявність захворювання COVID-19, проведено понад 1800 ІФА-тестувань та майже 200 ПЛР-досліджень, передає Depo.Хмельницькийи за іфнормацією пресслужби вишу.

Тестування проводяться в рамках комплексу протиепідемічних заходів, запроваджених у прикордонному вищі з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції серед персоналу. Військовослужбовці та працівники навчального закладу скеровуються для здачі біологічних зразків лікарем-інфекціоністом відділу охорони здоров’я на підставі встановленого МОЗ порядку та медичних показань. Інформація про результати тестувань заноситься до баз даних обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Навчальний процес в академії здійснюється із суворим виконанням усіх необхідних карантинних обмежень. На пропускному пункті навчального закладу проводиться щоденний температурний скринінг персоналу, доступ на територію сторонніх осіб обмежений. Всі аудиторії обладнані санітарними кутками, здійснюється вологе прибирання та провітрювання за графіком. Викладацький склад забезпечений захисними щитками, робиться наголос, за належних погодних умов, на проведення практичних занять на відкритому повітрі. У разі отримання позитивного результату тестування особи з числа здобувачів вищої освіти, приймається рішення щодо переведення навчальної групи на дистанційну форму навчання.

З початку пандемії зафіксовано 50 позитивних тестів на COVID-19. Із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, вже одужали 19. Ще 31 особа продовжує лікуватися, з них 30 амбулаторно, 1 офіцер – в лікувальному закладі МОЗ. Медики академії постійно відстежують процес лікування хворих та стан їхнього самопочуття. Окремо контролюються стан здоров’я та самоізоляція встановлених контактних осіб.

Ситуація в навчальному закладі дозволяє забезпечити якісний навчальний процес з дотриманням необхідних обмежень. У разі у збільшення рівня захворюваності серед персоналу, навчання та робота викладацького складу буде організована за дистанційною формою.

Нагадаємо, на ранок 1 жовтня на Хмельниччині зафіксовано 6718 випадків COVID-19.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"