ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У МВС не задоволені розслідуванням вбивства редакторки з Нетішина

Справа перебуває на особливому контролі у міністерстві
Depo.
13 серпня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua
У МВС не задоволені розслідуванням вбивства редакторки з Нетішина
У МВС не задоволені розслідуванням вбивства редакторки з Нетішина

Про це повідомив начальник управління МВС у Хмельницькій області Микола Семенишин, передає Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є".

Нещодавно справу про вбивство редакторки газети "Нетішинський вісник" Ольги Мороз заслухали у Міністерстві Внутрішніх справ. Вище керівництво дало відповідну правову кваліфікацію як самим працівникам правоохоронних органів, так і тому, як організовані слідчі дії. Микола Семенишин пвідомив, що "нагорі" не задоволені тим, як ведеться робота.

"Розслідування справи про вибивство Ольги Мороз ми постійно тримаємо на контролі. Але протягом останніх трьох місяців, нам ніхто жодних коментарів, чи пояснень не надавав. Лише минулого тижня старший слідчий УМВС у Хмельницькій області Андрій Фурманчук, на прес-конференції для місцевих ЗМІ розповів про розслідування. Надія на те, що справа буде розкрита є", - каже редактор "Нетішинського вісника" Галина Косік.

Нагадаємо, головний редактор "Нетішинського вісника" Ольга Мороз була знайдена мертвою у своїй квартирі 15 березня 2015 року.

Більше про роботу міліції читайте на khm.depo.ua