ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам`янець-Подільський продовжує фестивалити. На черзі - Ількові забави

На фестиваль води і сімейного відпочинку запрошує Кам`янець-Подільський
Depo.
14 липня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Кам`янець-Подільський продовжує фестивалити. На черзі - Ількові забави
Кам`янець-Подільський продовжує фестивалити. На черзі - Ількові забави

Цьогоріч Кам'янець-Подільський згадуватиме звичаї, притаманні святкуванню дня Святого Іллі (2 серпня). В народі побутує прикмета: "По-Іллі - по теплі". Від цього дня, за українськими переказами, Ілля бере під свою опіку воду і купатися у водоймах та річках вже не можна.

Тому 1-2 серпня місто запрошує на фестиваль води і сімейного відпочинку "Ількові забави", повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради.

Обіцяють багато: конкурси "Аква-марафон", перегони паперових корабликів, метання водою на влучність, ловлю риби, витягування скарбу Водяного, тощо. Також для турботливих господарів на фестивалі буде організовано виставку - розпродаж товарів для риболовлі та водного відпочинку.

Гастрономічний майданчик пригощатиме юшкою та рибними стравами.

Приємне дозвілля забезпечать різноманітні заходи: водяні шоу (вода у Старому місті з'явиться там, де її ніхто не чекав), виставка водяних посудин, свято мильної бульбашки, пісні, вірші, фільми про воду на площі біля Ратуші та, звичайно, нічна молодіжна дискотека на пляжі "Дністровської рів'єри".

Учасники конкурсів отримають чудові подарунки, головний із яких - сімейна подорож до Будапешта від організаторів фестивалю.

Більше про фестивалі та конкурси на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.