У Меджибожі триває етнічний мотозліт

"Wer Wolf 2016" приурочений Дню Незалежності України
Depo.
28 серпня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua
У Меджибожі триває етнічний мотозліт
У Меджибожі триває етнічний мотозліт

На Меджибіжський мотозліт прибули байкери з різних куточків Хмельниччини, а також із Одеси, Києва та Польщі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Хмельницька асоціація мотоциклістів, що є органіхатором дійства, вирішили влаштувати саме етнічний зліт. А тому багато байкерів приїхали у вишиванках, шароварах, із українськими прапорами.

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 1

"З 2008 року ми проводили мотозліт у міському парку Меджибожа, цього разу вперше спробували у фортеці, - розповідає керівник Хмельницької асоціації мотоциклістів Володимир Бадлюк. – Завдяки таким тусовкам люди відкривають для себе Меджибіж, потім розповідають іншим. І з кожним роком сюди приїздить все більше людей."

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 2

"Сучасні байкери чимось нагадують лицарів, які подорожували на конях. Байк – це сучасний кінь, потужний, дорогий, це гордість господаря. І коли на територію фортеці в‘їжджає колона справжніх міцних чоловіків на залізних конях, вона оживає, вона відчуває їхній лицарській дух, - розповідає директор державного історико-культурного заповіднику Олег Погорілець. – А тому ми раді вітати у нас байкерів, таким чином ми по-сучасному продовжуємо давні традиції."

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 3

Найоригінальнішими однозначно на фестивалі є перегони на тарантасах – маленьких саморобних тачанках на підшипниках, які свого часу полюбляла дітлашня. На старт, правда, вийшло лише три таких тачанки.

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 4

Організатори ж сподіваються, що ця ідея піде в маси і змагання на тарантасах стануть популярним явищем.

А ще байкери відкрили для себе пам‘ятки Меджибожа та Хмельниччини. Сходили у пішу екскурсію фортецею, відвідали руїни костелу та іудейський цвинтар, де похований засновник хасидизму Баал Шем Тов.

Мотоколона "Wer Wolf 2016" прогриміла й Летичевим, побувала в старовинному домініканському костелі, а в Головчинцях - Свято-Преображенському жіночому монастирі.

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 5

У фортеці ж традиційно - національна кухня і революційний бар, ярмарок старовинного українського одягу, конкурси і розваги. Звучала й жива музика українських гуртів The Serious, "Чумацький шлях", Black Cat Bone.

У Меджибожі триває етнічний мотозліт - фото 6

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та