UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Меджибожі можна побачити Києво-Печерську лавру (ФОТО)

У Державному історико-культурному заповіднику "Межибіж" презентовано виставку художніх фотографій "Києво-Печерська лавра - святиня України"

У Меджибожі можна побачити Києво-Печерсь…

Фотовиставку "Києво-Печерська лавра - святиня України" відкрили у Меджибізькій фортеці, повідомляє Depo.Дмельницький за інформацією сайту ДІКЗ "Межибіж".

Виставковий проект художніх фотографій "Києво-Печерська лавра - святиня України" реалізується за сприяння Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у рамках відзначення Року культурної спадщини в Європі, з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі.

На великих панорамних фото - чарівні й витончені мережива архітектурних шедеврів, фантастичні візерунки внутрішнього оздоблення будівель Києво-Печерської Лаври, краєвиди Києво-Печерської лаври на схилах Дніпра. Захоплюють своєю величчю Велика лаврська дзвіниця, Троїцька надбрамна церква, Успенський собор, Лаврська друкарня, Всіхсвятська церква, відомі Лаврські печери та інші пам'ятки Києво-Печерського заповідника.

Раніше фотовиставка, яку представлено у Меджибізькій фортеці, подорожувала за кордоном, демонструвалася у посольствах іноземних держав, у Верховній Раді України. У 2018 році виставка "Києво-Печерська лавра - святиня України" почала свій шлях вітчизняними закладами культури. Її вже побачили у Дружківці, Севєродонецьку і Кропивницькому.

Після Меджибожа, де вона експонуватиметься по 20 липня, її прийматимуть Черкаси та Вінниця.

Нагадаємо, експозиція Кам'янецького Старого замку отримала відзнаку на музейному форумі - перше місце у номінації "Музей у міжнародній співпраці"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"