У липні хмельничан очікують магнітні бурі

Хмельничанам варто приділити увагу своєму здоров'ю в особливі дні липня
Depo.
30 червня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua
У липні хмельничан очікують магнітні бурі
У липні хмельничан очікують магнітні бурі

Варто приділити увагу своєму здоров’ю, адже у липні очікуються магнітні бурі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на epizod.ua.

В областях Сонця відбуваються спалахи, в результаті чого в космосі опиняються безліч частинок плазми, які з величезною швидкість розлітаються і потрапляють на різні планети. Від цього страждає і наша планета Земля, а разом з нею з 10 відсотків метеочутливого населення. Це відбувається через геомагнітні коливання на Землі, які трапляються після попадання частинок плазми в атмосферу нашої планети.

Магнітні бурі будуть "атакувати" нашу планету і в липні 2016 року. Саме з цієї причини потрібно обов'язково підготуватися до таких днів і запам'ятати розклад цих природних явищ.

Що рекомендують лікарі? Дотримуйтесь цих рекомендацій, вони допоможуть метеочутливим впоратися з магнітними бурями, які відбудуться в липні 2016 року.

По-перше, не пийте алкоголь і відмовтеся в ці дні від смаженої, солоної і жирної їжі. Вживайте більше здорової їжі і не переїдайте.

Також необхідно пити більше фільтрованої або кип’яченої води. У цей список входять і трав’яні чаї, компоти, настої трав та інші корисні рідини. Відповідно, від кави і міцних чаїв слід відмовитися.

Не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі. Спекотного літа це також варто робити обережно – одягайте головний убір, візьміть з собою води і не перебуваєте довго на сонці. Прогуляйтеся в парку, пройдіться до річки і просто відпочиньте.

Не варто в дні магнітних бур нервувати і конфліктувати. Усих конфліктних ситуацій у міру можливості необхідно уникати, а також не переробляти.

Тож особливу увагу приділяйте собі другого, третього та п'ятнадцятого липня, слабкі геомагнітні коливання можливі: одинадцятого та двадцять дев'ятого.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та