У Хмельницькому здорожчав хліб

Місцевий виробник підняв вартість усіх хлібо-булочних виробів на 5%

Хмельницький хлібзавод підняв відпускну ціну для усієї продукції на 5% повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Тепер відпускна ціна з пекарні житнього та білого хліба становить 11,12 гривень (була – 10,28) та 11,02 гривні за батон (попередня вартість – 10,6). На полицях магазинів ціна ще підскочить, адже кожен підприємець зробить свою націнку.

Директор торгового дому "Хмельницькхліб" Валентин Романенко пояснює: "Усім відомо, що основний інгредієнт хлібобулочних виробів – це борошно. Вартість його суттєво зросла. Саме тому і ми змушені піднімати ціни. Востаннє ми піднімали вартість на свою продукцію у лютому цього року."

Щодня "Хмельницькхліб" випікає для хмельничан 50 тонн хлібобулочних виробів: 36 тисяч білого хліба, 31 тисячу батонів та 22 тисячі житніх буханців.

Щодо продукції інших виробників, то суттєвого здороження асортименту торгової марки "Мамин хліб" не планується. Кажуть, що тримаються до останнього. У ТОВ "Агробізнес" коментувати ситуацію щодо вартості хліба відмовилися. У пекарні відповіли, що ціни на хліб можна дізнатися у будь-якому магазині, а щодо підвищення, то таких питань вони не коментують.

Нагадаємо, перший квартал року відзначився зниженням виробництва хлібобулочних виробів ( - 4,5% проти показника 2018 року).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький