UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому збудують туалет за 2,6 млн грн

Громадську вбиральню зведуть у сквері імені Тараса Шевченка на місці закритої

У Хмельницькому збудують туалет за 2,6 м…

Будівництво нового туалету "влетить" міському бюджету у два мільйони 592 тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

В серпні Хмельницьке комунальне підприємство "Спецкомунтранс" оголосило тендер на реконструкцію громадської вбиральні у сквері імені Тараса Шевченка. Проєком визначено, що існуючу будівлю знесуть, а на її місці з’явиться нова сучасна вбиральня.

Тендерні процедури вже завершені і визначений переможець. Згідно з протоколом засідання тендерного комітету переможцем визначили підприємство "Моноліт-Буд". Строки виконання робіт визначені документами до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, питання будівництва туалету "тягнеться" ще з 2017 року. Навіть оголосили конкурс проектів на оновлення фасаду громадської вбиральні у сквері ім. Шевченка. Потому замовили проектно-кошторисну документацію, але виготовити її так і не вдалося.

У парку ім.Франка вже працює вбиральня "на мільйон". Запрацювала й туалет поблизу ТЦ "Дитячий світ", що має лише 8 кв.м, але універсальна для всіх верств населення. Вартісь цього сантехнічного "дива" - 950 тисяч гривень.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook