У Хмельницькому завершили будувати новий дитсадок за усіма сучасними стандартами

Три роки тривало будівництво дошкільного закладу коштом міського бюджету

Вже 1 вересня новий дитячий садок "Кобзарик" у мікрорайоні Озерна відчинить двері для своїх вихованців, передає Depo.Хмельницький.

Садок розрахований на 215 дошкільнят. Всього буде 11 груп. Площа кожної, а це ігрова, спальня, роздягальня санвузол і буфетна - 150 квадратних метрів. Є тут і обладнання для інклюзії, сучасна вентиляційна й протипожежна системи, безпечні ігрові та спортмайданчики.

Працюватимуть тут більше сотні вихователів. Загалом міському бюджету обійшлося будівництво дитсадка в більш як 50 млн грн. Це - перша черга маштабного будівництва.

У другій черзі планується будівництво початкової школи, територія якої буде відокремлена від садочка огорожею. НВК матиме кілька зон — навчальну, фізкультурно-спортивну, спортивно-ігрову, зону відпочинку, навчально-дослідну та господарську. У початковій школі навчатиметься 480 учнів, які будуть поділені на 16 класів.

Проект НВК передбачає, що в ньому зможуть навчатися діти з обмеженими фізичними можливостями та інші маломобільні групи населення.

Нагадаємо, на території НВК планується обладнати поле для міні-футболу зі штучним покриттям, майданчик для баскетболу, бігові доріжки, майданчик для активної гри та тихого відпочинку. Усе будівництво навчально-виховного комплексу "потягне" щонайменше 100 млн гривень

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook