У Хмельницькому засудили інтернаціональну банду вимагачів

Групу вимагачів, що "вибивали" надумані борги, погрожуючи ще й спалити майно

Суддею Хмельницького міськрайонного суду засуджено трьох осіб, що обвинувачувались у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.189 КК України - вимагання за попередньою згодою групою осіб, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомила речниця суду Алла Плінська, бандитам призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк, рік і 6 місяців та рік і 7 місяців

Суд встановив, що двоє уродженців м. Єреван Республіки Вірменія та громадянин України, неодноразово раніш судимий, домовились між собою, маючи на меті незаконне збагачення шляхом вимагання,  отримати в потерпілого кошти. Чоловіки зустрілись з потерпілим та під надуманим приводом неіснуючої заборгованості висунули йому вимогу віддати їм кошти в сумі 3000 доларів США. Свої вимоги чоловіки підсилили погрозами фізичної розправи та підпалом майна.

Потерпілий погодився на незаконні вимоги та повідомив бандитів, що грошові кошти може сплачувати частинами, оскільки вказаної суми у нього на даний час немає. В подальшому чоловік частинами віддавав кошти вимагачам та під час передачі чергової суми чоловіки були затримані працівниками правоохоронних органів. Крім того, один з обвинувачених зберігав по місцю проживання кілька бойових ручних наступальних осколкових гранат, які також були вилучені працівниками правоохоронних органів.

В судовому засіданні обвинувачені беззастережно визнали вину. Суд затвердив укладену між обвинуваченими та прокурором відділу прокуратури Хмельницької області угоду, за умовами якої чоловіків засуджено до позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців та 1 рік 7 місяців. Запобіжний захід залишено до набрання чинності вироком суду попередній – тримання під вартою.

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький