У Хмельницькому зарезервували півтори сотні ковідних ліжок
В мерії говорять про брак медичного персоналу
- Хмельницький
-
25 березня 2021 17:50

В обласному центрі зарезервовано одну установу із 150 кисневими ліжками на випадок погіршення ситуації з розповсюдженням коронавірусної хвороби, про це повідомив міський голова Олександр Симчишин в ефіріодного з місцевих телеканалів, передає DepoХмельницький.
"Поки туди не шпиталізуємо хворих. Адже треба розуміти: якщо туди завезти бодай 10 хворих, то заклад повинен працювати на всю потужність. Єдина проблема – це брак медичного персоналу саме під ці 150 ліжок. Якщо ж доведеться запустити цей заклад, тоді залучетимемо медиків з обласної лікарні та міської дитячої лікарні. Наразі установа закрита на ключ", – пояснив мер.
За словами мера, з літа 2020 року "ковідні" медзаклади міста почергово здійснюють прийом хворих. Це стосується інфекційної лікарні та міської лікарні. Віднедавна до них долучилася Хмельницька ЦРЛ, яку хмельницька влада планує взяти на свій баланс для розміщення хворих з COVID-19.
Нагадаємо, завантаженість ліжкомісць у ковідних лікарнях Хмельниччини зросла.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 14:23Електронні сервіси ДМС України - зручно, прозоро та сучасно
- 10:25Зливав росіянам інформацію щодо бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині: СБУ затримала ворожого інформатора
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:42На Хмельниччині приватне підприємство торгувало фактично отруйною водою під виглядом мінеральної (ВІДЕО) Відео
- 12:39В Хмельницькому лікарка вимагала 3000 доларів за встановлення групи інвалідності
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 10:28 На Хмельниччині затримали агента РФ, який наводив ракети на аеродроми ЗСУ на заході України ФОТО
- 09:14У Кам'янці-Подільському близько 100 людей напали на авто ТЦК
- 23:34Як проходить професійне осушення приміщення після затоплення у Києві Актуально
- 22:45Старокостянтинів - одна з гарячих точок цієї повітряної війни, - Стефанчук
- 20:20П'ятеро ділків з Буковини і Хмельниччини організували схему ухиляння від мобілізації (ФОТО) ФОТО
- 13:00Як правильно оновлювати та модернізувати готове складання Інновації
- 21:01Вогонь у Хмельницькому знищив та пошкодив кілька автівок
- 15:16ТОП-10 авто зі США у 2025 році Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 20:34Посадовець з Хмельниччини попався на оформленні фіктивної інвалідності ФОТО
- 20:16На Донеччині ДБР викрило правоохоронця, який перепродавав трофейну зброю ФОТО