У Хмельницькому відбувся вечір-спомин загиблого Героя - Олександра Співачука

Вечір-пам'ять провели в ліцеї № 15, в якому вчився Олександр і який зараз носить його ім’я

В обласному центрі в ліцеї № 15, який у 1999-му році закінчив Олександр Співачук і який зараз носить його ім’я, відбувся вечір пам’яті бійця-правоохоронця, який загинув у 2014 році під Іловайськом, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облполіції.

Олександр Співачук закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Працював у відділі розслідування загальнокримінальних злочинів слідчого управління УМВС України в Хмельницькій області.

З початком війни на сході країни вступив до лав батальйону "Миротворець". Зв’язок із ним втратився наприкінці серпня 14-го року після бою під Іловайськом. Майже півроку Олександра шукали як безвісти зниклого. І лише після експертизи ДНК з’ясували, що він загинув і похований як невідомий захисник на кладовищі Дніпра. У Хмельницькому Олександра перепоховали 25 січня 2015 року. У загиблого героя залишилась дружина і маленький син.

Ім’ям Олександра Співачука назвали школу, де він навчався. Також посмертно він був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та отримав звання поч есного громадянина міста Хмельницького.

Згадати Олександра прийшли його рідні, друзі, колеги, бойові побратими. Усі близькі та колеги в один голос говорять про працелюбність, делікатність та надзвичайну спрагу до знань, яка була у Сашка. Бойові побратими Олександра розповідають, що у батальйоні він виконував функцію просвітителя і завжди возив із собою пакет з книжками, якими охоче ділився з хлопцями.

Нагадаємо, у ліцеї №15 нещодавно урочисто відкрили меморіальну дошку в пам'ять про ще одного загиблого в російсько-українській війні бійця Івана Мельника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція