UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому відбулися меморіальні заходи, приурочені шостій річниці розстрілів на Майдані

У когорті Небесної Сотні є десятеро жителів області, які віддали своє життя за незалежність

 

У Хмельницькому відбулися меморіальні за…

В обласному центрі вшанували сучасних Героїв Маршем пам’яті, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби облради.

Пам’ятною ходою хмельничани пройшли вулицями Проскурівською, Подільською, Кам’янецькою, Героїв Майдану до пам’ятника Героям Небесної Сотні, що на перехресті вулиць Соборної та Героїв Майдану. Частина учасників маршу тримали в своїх руках портрети Героїв, українців, які віддали своє життя в неоголошеній російсько-українській війні.

До пам‘ятника учасники зібрання поклали живі квіти та лампадки, аби вшанувати пам’ять громадян, які віддали своє життя заради європейського майбутнього нашої держави. За участю різних релігійних конфесій відбулася панахида за загиблими та мітинг. Учасники меморіального заходу також поклали живі квіти до Стели пам‘яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни, що на майдані Незалежності обласного центру.

Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув 18-20 лютого 2014 року на Майдані у Києві, аби зберегти українську незалежність і державність.

У Небесній Сотні й 10 –  мешканці Хмельницької області: Сергій Бондарчук, Микола Дзявульський, Олександр Клітинський, Анатолій Корнєєв, Артем Мазур, Дмитро Пагор, Олександр Подригун, Людмила Шеремет, Віталій Васільцов, Володимир Чаплінський. Відповідно до Указу Президента від 21 листопада 2014 року загиблим-учасникам Революції гідності присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (посмертно).

Довідка. 21 листопада 2013 року в Україні розпочалась вже третя за рахунком справжня революція. Вона тривала 94 дні і стала найкривавішою в історії незалежної України. Участь у цих подіях взяли до 4 мільйонів українців. Перший майданівець помер після побиття беркутом 22 грудня 2013 року. Ще троє загинули наприкінці січня 2014 року на Грушевського. Найкривавіші бої розпочалися 18 лютого і тривали декілька днів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme