UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На колегії управління охорони здоров’я Хмельницької міськради розбиралися з реформованими закладами

Підсумки за перші три квартали задовільнили працівників медичних установ - дев'ять з 13 міських закладів охорони здоров’я здобули автономність і вже не є повністю бюджетними установами з вертикальним управлінням

На колегії управління охорони здоров’я Х…

Підсумки за три квартали року у галузі медицини робили на колегії управління охорони здоров’я міської ради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Працівники галузі відмітили потяг лікувальних закладів до самостійності, які набувають статусу некомерційних комунальних підприємств. Так у першому півріччі чотири міські поліклініки та КЗ "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" (колишня вузлова лікарня станції "Гречани") злились в комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр". 

Станом на сьогодні дев'ять з тринадцяти міських закладів охорони здоров’я здобули автономність і вже не є повністю бюджетними установами з вертикальним управлінням.

Такими комунальними підприємствами також стали: КП "Хмельницька міська дитяча лікарня", КП "Хмельницький міський перинатальний центр", КП "Медичний стоматологічний центр". Усі ці претворення є вимогою медичної реформи.

У процесі автономізації перебувають Хмельницька міська лікарня, Хмельницька міська інфекційна лікарня та Хмельницький міський протитуберкульозний диспансер.

Відмітили медики і те, що пацієнти, які потребують лікування раку молочної залози у жінок та раку простати у чоловіків, за кошти виділені з міського бюджету, забезпечені ліками в повному обсязі.

Окрім цього, в міській лікарні відкрито відділення амбулаторного гемодіалізу. Де хворі на хронічну ниркову недостатність, на належному рівні можуть отримувати сеанси програмного гемодіалізу.

Відзначили як успіх і вирішення питання забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, необхідними витратними матеріалами до індивідуальних глюкометрів та іншими виробами медичного призначення в розмірі 100% від потреби.

Далі на колегії медичні працівники визначили пріоритетні завдання, які потребують першочергового вирішення.

Нагадаємо, що у області, у рамках медичної реформи, за програмою "Доступна медицина", відкрили ще одну амбулаторію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"