У Хмельницькому суд заборонив домашньому тирану наближатися до дружини з дітьми

Хмельничанину рішенням суду заборонили три місяці перебувати в місці спільного проживання з дружиною через систематичне насильство  в сім’ї

Про це повідомила речниця Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська, передає Depo.Хмельницький.

Суддя Хмельницького міськрайонного суду  розглянув заяву хмельничанки про видачу обмежувального припису стосовно  її чоловіка, в якій вона просила  встановити заходи тимчасового обмеження його прав  з покладенням терміном на 6 (шість) місяців - заборони перебування в місці спільного проживання (перебування) .

Звертаючись до суду жінка вказала, що разом з чоловіком та двома  малолітніми дітьми проживають за однією адресою в квартирі в м. Хмельницькому. Чоловік по відношенню до дружини постійно вчиняє домашнє насильство - постійно погрожує фізичною розправою, висловлюється нецензурною лайкою, принижує та ображає, внаслідок чого заявник перебуває під постійним психологічним тиском свого чоловіка. А в першій декаді червня  цього року чоловік взагалі вигнав дружину босоніж на вулицю та не впускав до квартири, в результаті чого жінка викликала працівників поліції. На наступний день чоловік завдав вже кілька тілесних ушкоджень жінці та закрив на балконі.

В підтвердження жінка надала суду докази звернень до поліції із відповідними заявами  починаючи з 2011 року, а також прийняті рішення правоохоронними органами.

Суд, дослідивши матеріали справи знайшов вимоги заявника підставними та заборонив чоловіку протягом трьох місяців  перебувати за місцем спільного проживання подружжя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький