У Хмельницькому планують завершити Палац спорту до кінця року
Спортивну споруду фінансують спільнокоштом, правда, зараз будівельники працюють за гроші місцевого бюджету
Про це написав у соцмережах міський голова Олександр Симчишин, передає Depo.Хмельницький.
"Триває будівництво нашого Палацу спорту. Поки що робимо це винятково за кошти міського бюджету (ті понад 17 млн грн, що виділили на грудневій сесії). У 2020 році усі роботи так само робили винятково за кошти міського бюджету," - акцентує мер.
За рахунок наявного ресурсу проведуть частину зовнішніх робіт: утеплимо фасад господарської, адміністративної і фізкультурної частини, утеплять дах, усю спортивну арену, зроблять зливову каналізацію, дренажі, вентиляцію, мережі, протипожежну систему, 5 евакуаційних виходів з усіх трибун тощо.
Як розповідає очільник міста, до 20 квітня – термін подачі заявок на державне співфінансування. Місто першим подало повний пакет документів і чекає кроку назустріч від держави.
"Це не міський об’єкт, а споруда загальноукраїнського рівня. Впевнений, що саме спільними зусиллями такі об’єкти для міста, області і всієї країни стануть реальністю і дуже швидко, - каже Симчишин. - За умови наявності фінансування можемо завершити його до кінця 2021 року, а то і раніше".
У Палаці спорту буде три режими світла, два режими звуку (концертний і спортивний), три види покриття, яке буде монтуватися залежно від потреб для змагань світового рівня щонайменше з п’яти олімпійських видів спорту. Спеціальна пропускна система. Понад 3000 місць в головній арені, 4 окремих спортивних зали по 330-350 кв м кожен. Тренажерні, фітнес зали, кав’ярня, парковка.
"Дитячі спортивні заклади, виставки, концерти, розваги, тренування, ігрові та індивідуальні види спорту – це лише невеликий перелік функцій Палацу спорту", - додає мер.
Нагадаємо, раніше цей унікальний об'єкт, який "потягнув" майже 300 млн грн, планували відкрити до 30-ї річниці незалежності України.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький