UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому під наглядом міжнародних спостерігачів проголосували півтисячі "мешканців" СІЗО

На Хмельниччині триває голосування за кандидатів у президенти України

У Хмельницькому під наглядом міжнародних…

Сьогодні, 31 березня, в день виборів президента України, голосувати мали змогу і "мешканці" Хмельницького слідчого ізоляитора, передає Depo.Хмельницький.

"З метою реалізації права засуджених та осіб, взятих під варту на вільне волевиявлення шляхом голосування в державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор" організовано малу спеціальну виборчу дільницю на тимчасовій основі №000001, в якій громадяни України що досягли 18 річного віку і на момент виборів утримувались в слідчому ізоляторі мали змогу цього дня проголосувати на виборах президента України", - повідомили у виправній установі.

За дотриманням законності під час проведення виборчого процесу в установі здійснювали спостереження офіційні спостерігачі від міжнародної неурядової організації "CANADEN", Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, офіційні представники кандидатів у Президенти України та представники окружної виборчої комісії.

Загалом, під час виборів президента України в державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор" проголосувало 489 засуджених та осіб взятих під варту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook