У Хмельницькому парку ім.Шевченка почали відновлювати фігури Мазура
Реконструкція двох фігур Микола Мазура – "Риба-кит" та "Бабка" обійдеться в 200 тисяч гривень
- Хмельницький
-
1 травня 2019 13:16

В обласному центрі стартували підготовчі роботи до реконструкції фігур Миколи Мазура, що розташовані у парку імені Тараса Шевченка, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".
В управлінні житлово-комунального господарства міськради кажуть, що знайти підрядника, який зможе виконати необхідні роботи, було проблематично.
"Роботи по відновленню фігур хмельницького скульптора не прибуткові та досить трудомісткі. Торік, підрядник, який виконував аналогічні роботи у парку імені Михайла Чекмана, відмовився ремонтувати їх далі. Ми попросили провести відновлювальні роботи працівників вищого професійного училища №11. Вони погодилися. Загальна сума, яка виділена на реконструкцію двох фігур Микола Мазура – "Риба-кит" та "Бабка", 200 тисяч гривень," - розповідає начальник управління ЖКГ Василь Новачок.
Виконувач обов’язків директора вищого професійного училища №11 Василь Селізар уточняє, що у роботі застосують піскоструминний апарат – спеціальний пристрій, який виготовили учні навчального закладу власноруч з балонів з під газу: "Спочатку будемо знімати з фігур стару фарбу, а далі проводитимемо зварювальні роботи. Після цього метал будемо ґрунтувати, а на фініші фарбувати автомобільними фарбами, які досить стійкі і довгий час не лущаться."
Нагадаємо, торік в парку ім. Чекмана завершили відновлювати залізний космодром - металеві скульптури Миколи Мазура аж наприкінці осені, хоча роботи розпочалися в травні і мали закінчитися в червні. На поточний ремонт цієї конструкції з міського бюджету виділили 100 тисяч гривень. А от на реставрацію автомістечка, що налічує 12 фігур, коштів поки не передбачили.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків