У Хмельницькому "оживе" історія: Впродовж одного дня у місті проведуть 39 екскурсій

З нагоди відкриття щорічного туристичного сезону 19 квітня в обласному центрі відбудеться низка екскурсій, на яких знайомитимуть не лише з минулим, а й сучасністю

 

Вперше в Хмельницькому впродовж одного дня відбудеться 39 екскурсій, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Я хмельничанин".

 

Ініційювали "екскурсійну атаку" в управлінні культури і туризму Хмельницької міськради. Знайомити з рідним містом будуть насамперед учні шкіл та працівники державних установ. Зокрема, 14 тематичних класичних і театралізованих екскурсій проведуть учні Хмельницької гімназії №2 зі статусом "Асоційована школа ЮНЕСКО", члени гуртка "Історики-краєзнавці" при ХМЦКТУМ, учасники проекту "Інтерактивна культурно-туристична карта Хмельницької області" та "Креативні екскурсоводи".

 

Теми маршрутів: "Проскурів - місто єврейських купців і промисловців"; "Якби будинки заговорили - історії міста в будинках і стінопису"; "Подорож Мурал міста"; "Металеві чудеса для малюків від Миколи Мазура".

Також 19 квітня стартує реалізація проекту "Хмельницький: історії, які об'єднують". Будуть проведені цікаві екскурсії разом з учнями - екскурсоводами багатьох хмельницьких шкіл. До проекту вже приєдналися такі навчальні заклади міста: Хмельницька гімназія 1, ліцей 17, ЗОШ №7, ЗОШ №12, ЗОШ №13, НВК №2. Організатори обіцяють, що на цьому сюрпризи не закінчаться і це буде день "живої історії".

 

Мета проекту полягає в тому, щоб згуртувати людей і сприяти консолідації українського суспільства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький