UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому облагородять відпочинкову зону навколо озера майже за 7,5 млн грн

Управління житлово-комунального господарства міськради оголосило тендер на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна

У Хмельницькому облагородять відпочинков…

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради 13 серпня оголосило тендер на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна очікуваною варістю 7,43 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Протягом 2019-2020 років мають з’явитися пішохідні доріжки навколо озера, освітлення, лавки, урни. Також проведуть озеленення території, висадивши дерева і кущі. Проведення аукціону планується 29 серпня.

Як відомо, 28 серпня 2018 року на сайті електронних петицій Ірина Андрощук зареєструвала е-петицію щодо облаштування зони відпочинку навколо озера на Озерній.

30 січня 2019 року виконком доручив управлінню житлово-комунального господарства здійснити виконання робіт з капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні "Озерна" в межах наявного фінансового ресурсу.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook