У Хмельницькому на місці сміттєзвалища взялися садити парк
У мікрорайоні Дубове почали облаштовувати новий парк на площі майже два гектари
- Хмельницький
-
3 березня 2020 19:26

Про це інформують в мерії, передає Depo.Хмельницький.
У мікрорайоні Дубове почали облаштовувати новий парк. Його площа — понад 2 гектари. Розташувався він між колишнім цегельним заводом та старим аеропортом. Землю під парк відвели ще у жовтні 2019 року. За благоустрій взялися кілька днів тому. Наразі звідти вивозять сміття та бур’яни і розрівнюють ділянку.
За словами начальника управління житлово-комунальнаго госпорарства Василя Новачка, у цьому районі міста парку немає, він забудований маєтками. Охочих придбати дорогу землю було достатньо. Та вдалося переконати департамент архітектури та депутатів, що парк потрібен.
"До осені ми повністю вирівняємо цю земельну ділянку. Вивеземо будівельне сміття. Можливо, за кошти волонтерів, заплануємо створення попередньої візуалізації. І вже восени плануємо висадку дерев", – каже посадовець.
Дитячих атракціонів встановлювати тут поки не планують, парк слугуватиме більше для прогулянок.
Нагадаємо, наприкінці 2019 року для містян оприлюднили нові ескізи плану Хмельницького парку "Подільський".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"