У Хмельницькому копи з прикордонниками вчилися шукати вибухівку

Навчання відбулися на базі кінологічного центру ГУНП в області

У Хмельницькому поліцейські разом з прикордонниками відпрацьовували навички з пошуку та виявлення вибухонебезпечних предметів і речовин, передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

На базі кінологічного центру ГУНП в області пройшли спільні навчання поліцейських кінологів та вибухотехніків з колегами із Державної прикордонної служби України.

Цими днями прикордонники-кінологи з усієї країни проходять курси підвищення кваліфікації на базі Національна академія Державної прикордонної служби України. У рамках навчань на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області пройшов тренінг, в якому взяли участь поліцейські вибухотехніки, кінологи та запрошені прикордонники.

У вступній лекції Павло Кайтанюк, інспектор вибухотехнічного відділу ГУНП, розповів колегам про різновиди вибухонебезпечних предметів, способи виявлення та поведінки з ними. Також гостям показали фільм, який демонструє наслідки неналежної поведінки з небезпечними предметами.

Далі у спеціально змодельованих приміщеннях та автомобілях кінологи з собаками на практиці відпрацьовували навички з пошуку та виявлення вибухонебезпечних предметів і речовин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція