У Хмельницькому члени ДВК визнали дійсним бюлетень із позначками навпроти кожної партії

На одній з виборчих дільниць обласного центру бюлетень із позначками навпроти всіх партій визнали дійсним

Про це повідомляє ГМ "Опора", передає Depo.Хмельницький.

На виборчій дільниці №681455, що на вул. Курчатова у Хмельницькому, визнали дійсним бюлетень із позначками в квадратах навпроти кожної з 22 партій.

Біля однієї політичної сили виборець поставив "пташку", а біля інших – хрестики. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно. Як пояснила голова комісії, в бюлетені видно волевиявлення виборця.

Як повідомляє спостерігач ГМ "Опора", так само вчинили члени комісії і з бюлетенем за кандидатів у одномандатному виборчому окрузі: визнали дійсним бюлетень із позначками навпроти кожного кандидата.

Відповідно до частини 8 статті 85 Закону "Про вибори народних депутатів України" у виборчому бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі виборець робить позначку "плюс" ("+") або іншу, що засвідчує його волевиявлення, у квадраті проти назви партії, за кандидатів у депутати від якої він голосує. Виборець може голосувати за кандидатів у депутати лише від однієї партії. У виборчому бюлетені для голосування в одномандатному окрузі виборець робить позначку "плюс" ("+") або іншу, що засвідчує волевиявлення виборця, у квадраті проти прізвища кандидата у депутати, за якого він голосує. Виборець може голосувати лише за одного кандидата у депутати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook