UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому будуватимуть сміттєпереробний завод на "конкретних" землях

Земельна ділянка площею 5,6 га розташована на території Олешинської сільської ради Хмельницького району

У Хмельницькому будуватимуть сміттєперер…

Хмельницький за 7 млн грн викупить кілька гектарів у приватника під сміттєпереробний завод, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Міська рада на сесії виділила 7 млн грн КП "Спецкомунтранс" на купівлю земельної ділянки площею 5,6 га, яка розташована на території Олешинської сільської ради Хмельницького району. 

Ця земля належить хмельницькій фірмі ТОВ "Агроподілля 2017", яка створена у лютому 2018 року. Фірма стала власницею землі на початку грудня 2018 року.

Керівником ТОВ записаний місцевий мешканець Андрій Володимирович Шпак. Людина з такими ж ініціалами на місцевих виборах-2015 балотувалася у депутати Хмельницької міської ради від партії "За конкретні справи". Крім цього, до 4 жовтня 2019 року Шпак був єдиним засновником. Наразі його замінив хмельничанин Станіслав Чорний. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тис. грн.

Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований в 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів оцінюється в 50 метрів над рівнем ґрунту. Це приблизно, як одна 16-поверхівка. Кількість ТПВ, які захороненні на полігоні, на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн тонн. Щодобово сюди звозять сміття та відходів близько 2300 куб. м.

Нагадаємо, Хмельницький планує взяти кредит у ЄБРР на будівництво сміттєпереробного заводу. Позику візьмуть під реконструкцію існуючого сміттєзвалища та будівництва сміттєпереробного заводу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook