У Хмельницькій інфекційній лікарні є 13 пацієнтів з пневмонією
За добу по області з діагнозом "негоспітальна пневмонія" госпіталізовано 16 осіб
- Хмельницький
-
30 березня 2020 20:26

Інформацію про ситуацію в області з COVID-19 й іншими інфекційними хворобами 30 березня оприлюднили в ОДА за даними обласного центру громадського здоров’я, передає Depo.Хмельницький.
На лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні перебувають 59 хворих, серед яких 15 дітей. Наразі у лікарні 30 хворих з діагнозом "грип", 12 – з ГРВІ, 2 – з COVID-19, 13 пацієнтів з пневмонією.
За попередню добу бригади екстреної медичної допомоги 13 разів виїжджали на виклики з приводу гострих респіраторних захворювань (ГРЗ), 1 пацієнт з підозрою на COVID-19 був госпіталізований. З діагнозом "негоспітальна пневмонія" госпіталізовано 16 осіб. З ГРЗ – 22 людини, в т. ч. 2 – з пневмонією. Двом пацієнтам проводили експрес-тести: 1 – на COVID-19 та 1 – на грип.
На самоізоляції наразі перебувають 2 384 особи, загалом з початку карантину – 3 090. Спостереження за цими пацієнтами проводять медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків