У Хмельницькому триває "Динаміада-2019"

Після восьми турів змагань команда Нацполіції посідає перше місце

У Хмельницькому триває "Динаміада-2019"…

Команда поліції області стала третьою на етапі "Динаміади-2019" з плавання, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сектор комунікації управління Нацполіції в Хмельницькій області.

Це не завадило команді поліції утримувати після вісьми видів змагань перше загальнокомандне місце. Попереду змагання у стрільбі, настільному тенісі, футзалі та волейболі.

Напередодні відбувся чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" з плавання серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Поліцейські плавці Максим та Микола Чепи на дистанції 100 метрів увійшли до п’ятірки кращих. А 50-ти метрову дистанцію швидше за всіх здолав пенсіонер органів внутрішніх справ Сергій Гринишин.

У загально-командному заліку команда плавців поліції посіла 3-тє місце. Перше місце за Національною академією Державної прикордонної служби, а другими є плавці ГУ ДСНС. Четверте і п'яте місця посіли команди УСБУ та Нацгвардії.

Нагадаємо, що днями чемпіонкою світу з комбат дзю-дзюцу стала хмельницька поліціянтка Олена Гарбарець.