У Кам'янці збирають гроші на пам’ятник до 100-річчя Української Народної Республіки

Монумент присвячують урочистій Присязі на вірність Україні міністрів, урядовців, суддів та військових у Кам’янці-Подільському

Про це інформують в прес-службі Кам'янець-Подільської міськради, передає Depo.Хмельницький.

Йдеться про пам’ятник до 100-річчя Української Народної Республіки, присвячений урочистій Присязі на вірність Україні міністрів, урядовців, суддів та військових у Кам’янці-Подільському.

Сподіваються й інші джерела фінансування – обласний і Державний бюджети, спонсорську та благодійну допомогу.

Про це вони сьогодні говорили на спільному засіданні за участю представників міської влади та відповідальних структурних підрозділів. Враховуючи велику вартість об’єкту, обговорено можливість розділити обсяг робіт на дві черги – облаштування скверу з гранітними інформаційними тематичними стендами цього року та створення скульптурної композиції – "народного пам’ятника" - наступного року.

Створили й благодійний фонд під назвою "Присяга 1919" і розпочали збір коштів – станом на сьогодні ініціаторами по власній лінії зібрано більше 5 тис. грн. 

Раніше провели конкурс на кращий ескіз цього Меморіалу, обрано переможця і визначено його орієнтовну вартість. З міського бюджету виділено на виготовлення проектно-кошторисної документації проекту 50 тис. грн. Однак автори ідеї – Кам’янець-Подільське об’єднання товариства.

Нагадаємо, на відкритті турсезону відбулося символічне відкриття знаку на місці будівництва Меморіалу Присязі на вірність Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький