UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кам'янці визначили кращих спортсменів і тренерів

Відзначення спортсменів відбулося у нещодавно створеному скейт-парку

У Кам'янці визначили кращих спортсменів…

Про це розповів міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич, передає Depo.Хмельницький.

"Відзначати кращих спортсменів і тренерів за підсумками року - це вже гарна традиція. Такий захід сьогодні ми вперше провели на новій спортивній локації Кам'янця - у скейт-парку, який встиг стати улюбленим місцем юних екстремалів", – каже мер.

Отже, імена, якими гордиться місто:

Кращі спортсмени року

1. Шлопко Тетяна – майстер спорту України міжнародного класу (МСУМК), 2-х разова чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ ім.І.Огієнка;
2. Головатюк Роман –Заслужений майстер спорту України-чемпіон світу з кікбоксингу, СК "Прайд";
3. Антонюк Анастасія – МСУМК- чемпіонка Європи з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. Івана Огієнка;
4. Ренке Сергій - чемпіон світу з бодібілдингу, фітнес- клуб "Sportfamily";
5. Новасад Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу з бодібілдингу, фітнес-клуб "Sportfamily";
6. Руденюк Вадим – КМС – бронзовий призер Всесвітніх ігор з вільної боротьби, ДЮСШ -2;
7. Нестеров Давид – КМС- срібний призер Чемпіонату Європи з тхеквондо,СК "Чайка";
8. Маматов Олег – МСУ- бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо,СК "Чайка",К-ПНУ ім. Івана Огієнка;
9. Майданюк Даніїл –КМС- бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК "Чайка";
10. Іванюк Роман-КМС – бронзовий призер Кубку світу з паратхеквондо СК "Чайка".

Кращі тренери року

1. Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України, тренер ДЮСШ -2 з кікбоксингу;
2. Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач К-ПНУ ім. Івана Огієнка з важкої атлетики;
3. Ліщук Василь Володимирович –Заслужений тренер України, тренер –викладач з легкої атлетики К-ПНУ ім. Івана Огієнка;
4. Чайка Сергій Володимирович – тренер-викладач СК "Чайка" з тхеквондо;
5. Полюляк Микола Віталійович – тренер баскетбольної команди "ДіДіБао";
6. Козак Євген Павлович – тренер чоловічої волейбольної команди К-ПНУ ім. Івана Огієнка;
7. Негода Валентин Васильович – тренер з вільної боротьби ДЮСШ-2;
8. Мельник Микола Андрійович – тренер з важкої атлетики ДЮСШ-1;
9. Фельвашніков Віктор Олегович- тренер з тхеквондо СК "Чайка";
10. Приходько Володимир Миколайович- тренер з боксу ДЮСШ-2.

Нагадаємо, у Кам'янці створили інтерактивну мапу спортивної інфраструктури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"