У Кам'янці визначили кращі молодіжні проекти, що втілять коштом міської казни

Цьогоріч всі учасники, що подали свої проекти на конкурс, отримають фінансування

Чотири ініціативи в рамках конкурсу проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів Кам'янець-Подільського міського бюджету, змагалися за право бути втіленими у життя цього року, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськради.

Конкурс проводився в рамках Програми розвитку молодіжної політики міста Кам'янця-Подільського до 2020 року "Молодь міста".

Серед запропонованих ідей - створення професійного плейбек-театру у Кам’янці-Подільському (ГО "Об’єднання переселенців України в м. Кам’янці-Подільському"), встановлення інформаційних історичних стендів (ГО "Центр Стратегічних ініціатив"), тренінг з медіації (ГО "Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського") та урбан-пікнік (ГО "Агенція Сталого розвитку "Астар").

Відповідно до результатів оцінювання конкурсною комісією і передбаченого фінансування у 40 тис. грн, вирішено підтримати всі проекти і розподілити кошти на всіх учасників. Отож, цього разу всі, хто взяв участь у конкурсі отримали фінансування.

По 7 тис. грн буде виділено на формування театру і проведення тренінгу. 12 тис. грн отримають організатори урбан-пікніка, які мають на меті придбати вуличні меблі й провести у центрі міста інтерактивний молодіжний захід. 14 тис. грн запропоновано авторам історичного проекту.

Нагадаємо, три навчальних заклади Хмельниччини увійшли до сотні кращих, яких відібрали в рамках проекту Zero Waste School фонду братів Кличків: ліцей №17 (м.Хмельницький), Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М.Трояна та Летичівський навчально-виховний комплекс №2.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook