UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кам'янці очистили вулицю біля базару від стихійних торгівців

Зранечку відбувся виїзд робочої групи стосовно недопущення стихійної торгівлі

У Кам'янці очистили вулицю біля базару в…

Про це інформують в пресслужбі Кам'янець-Подільської міськради, передає Depo.Хмельницький.

"Захаращені тротуари, продукти харчування із землі, сир-сметана з пилюкою та довгі ряди ящиків уздовж вулиці – такі результати несанкціонованої торгівлі на вулиці Кн. Коріатовичів, проспекті Грушевського та в інших частинах міста. Неодноразові попередження, роз’яснення, прохання й протоколи на продавців не діють, тому, відповідно до розпорядження міського голови, для вирішення питання була створена робоча груба під головуванням заступника міського голови Василя Сукача. У складі цієї групи – представники муніципальної інспекції, міськвідділу поліції, департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста, департаменту містобудування та архітектури, Держпродспоживслужби, ринків міста", - пояснюють в мерії.

Упродовж тривалого часу представники групи працювали з продавцями несанкціонованих ринків, розповсюджуючи серед них інформаційні довідки про небезпечні наслідки для здоров’я мешканців від купівлі продуктів в місцях стихійної торгівлі. Крім того, директори ринків вжили заходів щодо забезпечення торговими місцями продавців сільгосппродукції, обладнавши торгові ряди й прилавки.

"Адміністрація Центрального ринку має можливість надати 100 торгових точок по 1-1,5 погонних метра для продавців із місць незаконної торгівлі, - кажуть у ТзОВ "КВЗП "Кам’янець-Подільський". – На ринку затверджені такі тарифи: для сільгоспвиробників 6 грн. в день за торгове місце (1 погонний метр), для всіх інших – 12 грн". Крім того, забезпечити торговими місцями можуть й інші ринки міста.

Під час виїзду робочої групи тротуар на Кн.Коріатовичів залишився вільним від стихійної торгівлі. Недобросовісні реалізатори своїх яток не розкладали. Усі ящики, заготовлені для продуктів, які були поскладені вздовж тротуару, члени робочої групи зібрали для вивезення на смітник.

"Ми будемо виїжджати щодня, поки продавці стихійних ринків не зрозуміють, що такої торгівлі в місті не повинно бути", – каже Василь Сукач.

Нагадаємо, стихійна торгівля є предметом "боротьби" й в обласному центрі вже кілька років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme