У Кам'янці кілька вулиць отримали нові назви

На засіданні топонімічної комісії к місті над Смотричем вирішили змінити назву двох кам’янецьких вулиць та одного провулка

Члени виконкому Кам'янець-Подільської міської ради проголосували за перейменування кількох топонімів.  Про це інформує прес-служба міськради, передає Depo.Хмельницький.

Мова йшла про вулицю Ватутіна, яка підлягає перейменуванню в рамках декомунізації. "Після тривалого аналізу декількох варіантів назви, проведення опитувань всеукраїнською ініціативою "Активна громада" та довивчення питання, члени комісії врешті вирішили дати вулиці назву - Василя Сліпака, що відомий як оперний співак,  учасник російсько-української війни, загинув на сході країни", - кажуть у прес-службі.

Ще одне перейменування стосувалося  провулку Голованівського-Барського. Одноголосно комісія проголосувала за нову, політично-нейтральну, його назву - Солов’їний.

Таким же голосуванням "за" комісія вирішила дати назву одній із нових вулиць Кам’янця – Проектній-1 (на території мікрорайону Жовтневого). Її назвуть вулицею Миколи Тарнавського, який навчався в Кам'янець-Подільському сільськогосподарському інституті та був відомим біологом.

Такі пропозиції будуть винесені на сесію міської ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький