UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кам'янці експонують "Корони світу"

Представлено більше 70-ти шедеврів, частина яких - оригінали, а частина - копії або репліки експонаті

У Кам'янці експонують "Корони світу"…

У Ратуші розпочала роботу унікальна експозиція корон, де представлені вінці та корони не тільки різних держав та різного часу, але й різних континентів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Кам'янець-Подільського Державного історичного музею-заповідника.

На виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів країн світу, а також зниклих цивілізацій.

Представлено більше 70-ти шедеврів, частина яких - оригінали, а частина - копії або репліки експонатів, що знаходяться у музеях Австрії, Італії, Великобританії, Румунії, Єгипту та інших країн світу. Наявні також реконструкції зниклих шедеврів.

"Попри те, що експозиція має виразну загально гуманітарну та просвітницьку тематику, наскрізною і найяскравішою є її патріотична і державотворча місія. Історично саме корона була тим артефактом, що втілював державницьку ідею, - кажуть музейники. - Адже, головні убори володарів являють собою символи духовної або світської влади, уречевленням великого служіння та великої відповідальності людей, наділених такою силою. Дотепер королівські корони є одними з найбільших державних реліквій, символами наступництва та спадкоємства об’єднавчих державотворчих зусиль."

Проект спрямований на утвердження та розбудову культури рідної країни, пізнання своєї ідентичності, що й перетворює населення - на народ, націю. Цей унікальний проект робить вагомий внесок у благородну справу висвітлення подій минулого задля закладення підвалин майбутнього.

Нагадаємо, у Хмельницькому відкрили експозицію про зміну життя людей з Донбасу "На зламі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"