У Кам'янці 18-річний водій збив людину на "зебрі". Жінка в лікарні
Водій "ВАЗу" збив 40-річну жінку на нерегульованому пішохідному переході
- Хмельницький
-
30 січня 2020 10:48

У ДТП в Кам’янці-Подільському травмувалася 40-річна місцева мешканка, передає Depo.Хмельницькй з посиланням на СК ГУНП.
Як повідомили в поліції, аварія сталася 29 січня близько 13:00 у Кам’янці-Подільському на перехресті вул. Франка та Шевченка. "За попередньою інформацією, 18-річний місцевий житель, керуючи автомобілем "ВАЗ 2113", не врахував дорожньої обстановки та допустив наїзд на пішохода, 40-річну місцеву жительку, яка перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переходу", - кажуть копи.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді закритих переломів гомілки та плечової кістки й була госпіталізована в травматологічне відділення міської лікарні № 1. Стан її здоров’я задовільний.
За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, внаслідок ДТП на Хмельниччині до реанімації потрапив житомирянин.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 23:05На Хмельниччині обʼєднали два університети в один
- 20:27На Хмельниччині викрили ОЗГ, яка привласнила майже мільйон гривень виділених на хліб для військових
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)